Aktualności

Wielki Finał XI edycji - znamy Zwycięzców!

23 kwietnia 2018
czytaj całość

Poznaliśmy zwycięzców XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach! Pierwsze miejsce zajęła uczennica z Włocławka - Justyna Ciesielska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej. Miejsce drugie zdobyła Martyna Gerbatowska z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi, a trzecie - Piotr Kozieł z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Koniecpola.

czytaj całość…

XI edycja - wyniki II etapu

20 marca 2018

14 marca 2018 r. w czterech ośrodkach (Bydgoszcz, Bochnia, Warszawa i Wrocław) został przeprowadzony II etap tegorocznej edycji Konkursu. Znamy już nazwiska 18 Finalistów.

Etap szkolny - protokoły szkolnych komisji egzaminacyjnych

29 stycznia 2018

Na prośbę szkół, które już odpoczywały na tegorocznych feriach przedłużyliśmy przesyłanie protokołów Szkolnych Komisji Egzamiancyjnych do 31 stycznia 2018 r.

Niestety nie mamy automatycznego powiadomienia dlatego prosimy jeszcze o odrobnę cierpliwości - potwierdzenia otrzymania protokołu i informacje dotyczące II etapu otrzymają Państwo od nas w dniach 1-2 lutego 2018 r.

UPDATE: Kilka osób zgłosiło brak potwierdzenia dlatego do wszystkich wysyłamy ponownie - wszystkich którzy otrzymają ponownie przepraszamy za spamowanie.

Jubileuszowy Wielki Finał - znamy Zwycięzców!

21 kwietnia 2017

Poznaliśmy zwycięzców X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach! Tegoroczny finał zaskoczył bardzo wysokim poziomem - pierwsze miejsce ex aequo zajęli Katarzyna Matczak z I Liceum Ogólnokształcące Ziemi Kujawskiej we Włocławku oraz Marcin Mostowski z Liceum Ogólnokształcącego w Śremie. Drugie miejsce zajął Patryk Machoczek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żorach.

Poznaliśmy zwycięzców 9. edycji Konkursu o patronie UKW!

13 kwietnia 2016

Poznaliśmy zwycięzców IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach! Tegoroczny finał wygrała najmłodsza finalistka Katarzyna Matczak z I Liceum Ogólnokształcącego Ziemi Kujawskiej we Włocławku. Na podium znaleźli się również: Michał Narożniak z Zespołu Szkół w Mogilnie (2. miejsce) oraz Hubert Józefowski z I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie (3. miejsce).